В Южному відповідальний за “Пункт незламності” відзвітував про його роботу

Городская хроника

На території нашої громади визначено декілька “Пунктів незламності”, два з яких розташовані в місті. За кожним з них міський голова закріпив відповідальних. Так, за пункт в Палаці культури “Дружба” здійснює контроль заступник міського голови-начальник правового забезпечення та взаємодії з держорганами Леонід Нейков. Він доповів, що цей пункт сьогодні відвідало більше півтисячі жителів нашої громади та розповів, чим обладнана ця локація.

“Разом із народним депутатом України Ігорем Копитіним забезпечили “Пункт незламності”, який розташований в міському Палаці культури «Дружба», інтернет-зв’язоком через супутникову платформу “Старлінк”. Також у пункті розмістили три великі автономні грилі-барбекю, на яких можна приготувати будь-яку їжу. Обладнали “Пункт незламності” обігрівачами, які підтримують комфортну температуру та забезпечили пункт запасом питної води – 500 літрів. За одну добу “Пункт незламності” відвідало більше 500 мешканців Южного. Хтось для того, щоб попрацювати, хтось для того, щоб підзарядити гаджети, хтось, щоб приготувати гарячу їжу. З усіма питаннями, зауваженнями та пропозиціями щодо роботи цього “Пункта незламності” можна звертатись особисто до мене”, – зазначив заступник міського голови.

Нагадаємо, штаб Южненської громади на своїй сторінці у Facebook надав перелік адрес, де в нашій ОТГ розташовані “Пункти незламності” і в яких закладах міста можна також підзарядити свої гаджети.

“З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур, розпорядженням міського голови на території Южненської громади були створені «Пункти незламності» (пункти обігріву) за наступними адресами:

  • площа Перемоги, 2 – Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» (відповідальна: заступник міського голови Л.Паскаль);
  • площа Перемоги, 1 – Міський палац культури «Дружба» (відповідальний: заступник міського голови Л.Нейков);
  • смт Нові Біляри вул.Лиманна, 2 – будівля адміністративного приміщення (відповідальний: заступник міського голови Л.Нейков);
  • Сичавка, вул.Цвєтаєва, 1-Д, школа (відповідальна: заступник міського голови Л.Паскаль).

Додатково повідомляємо, що на території міста в деяких установах та закладах можна зарядити телефони та гаджети:

в приміщенні виконкому (з 10.00 до 13.00, з 14.00 до 16.00 в робочі дні);

МПК «Дружба»;

Магазин “33 м2”;

Всі супермаркети «Копійка»;

“АТБ” (біля моря);

ТЦ «Хвиля»;

Ресторан «Піца і Стейк»;

Кафе Jazve;

Магазин «М’ясна Весна» (біля ринку);

Фотостудія «Шарм» в торговельному центрі.

Також, в МПК «Дружба» працює дитяча кімната (з 12.00 до 15.00, з понеділка по суботу)”, – повідомили в міському штабі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.