В Южному на пам’ятнику Захисникам Вітчизни замінили п’ятикутну зірку на тризуб

Информ-панорама

Пам’ятник Захисникам Вітчизни в центрі міста видозмінили. П’ятикутну зірку на стелі, символ колишнього Радянського союзу, а зараз країни-агресорки, демонтували і замінили на український герб. Це зробили на тлі повномасштабної війни РФ проти України, а також враховуючи звернення южненців до міськради. Про це Yuzhny.info повідомили в управлінні житлово-комунального господарства. Роботи з заміни символів на центральній стелі завершили у вівторок, 18 липня.

«Керівництво комунального підприємства «Ритуальні послуги» звернулось до профільних спеціалістів, які мають досвід такої роботи з гранітом, адже цей пам’ятник виконаний саме з цього каменя. Вони оглянули об’єкт, визначили план робіт, протягом дня все зробили. Кошти на це з міського бюджету не виділялись, обійшлися власними силами. В подальшому в планах демонтувати на стелі георгіївську стрічку, але там кропітка робота, тому знадобиться більше часу для цього», – пояснив Дмитро Любівий, заступник міського голови-начальник управління ЖКГ.

Зазначимо, що з тих пір, як пам’ятник Захисникам України по вулиці Хіміків знаходився в ремонті, церемонії прощання з полеглими в російсько-українській війні військовослужбовцями в Южному проходили біля центральної стели.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Южному на пам’ятнику Захисникам Вітчизни замінили п’ятикутну зірку на тризуб

    1. Де видно що вона георгієвська ,хто такий той Георгій якого варто пам’ятати.Розкажіть.

  1. Все розумно та правильно ,але з запізненням на 30 років.До речі,у ненависників нашої неньки України було достатньо часу щоб виїхати взад на болота.Геть!

    1. Ще в 2014році громада намагалась навчити владу шанувати себе та нас.Але доки грім не гряне Іван не перехреститися!”фашізмнєпрайдьот”.І хто був зло?

  2. Кому ракети не вправляють мізки той хай збирає ” чумуйдани”.Косороті заткніться нарешті,у нас є єдина державна мова.Не гнівіть Бога який дає нам ще один день на життя дякуючи вправним діям захисників.Не смердіть мовою вбивць,не дратуйте долю.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.