Вартість харчування в дитсадках Южненської ОТГ зміниться: батьки платитимуть менше

Информ-панорама

Члени виконкому на засіданні 10 серпня встановили середню вартість харчування дітей в закладах дошкільної освіти Южненської ОТГ (дитсадки). Змінити вартість довелося через подорожчання продуктів. Проте в міськраді пропонують змінити відсоткове відношення оплати харчування, де левову частку буде покривати місцевий бюджет. Як пояснила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька (на фото), аби фінансового не навантажувати батьків та в період воєнного стану не піднімати плату, завтра, 11 серпня, на розгляд депутатів міської ради буде винесено проект рішення щодо зміни відсоткового відношення оплати (бюджет/батьки).

«Раніше у нас було встановлено 60% (кошти місцевого бюджету) на 40% (кошти батьків), ми пропонуємо встановити 70% (бюджет) на 30% (батьки). Таким чином, ми не тільки не піднімаємо вартість харчування для батьків, а ще й вдається її зменшити для них. Для ясельної групи батьки будуть сплачувати на 1 грн 49 коп. менше, ніж раніше; для дитсадкової групи – на 2 грн 07 коп. менше, це при триразовому харчуванні. Пари дворазовому так само ціна буде зменшена, але для місцевого бюджету фінансове навантаження, звичайно ж, тепер збільшиться.

Сьогодні ми встановили нову середню вартість харчування у зв’язку зі значним підняттям цін на продукти. Наприклад, середня вартість овочів (свіжі, заморожені, квашені) була 29 грн 11 коп., а на сьогодні вона вже становить 43 грн 30 коп., фрукти та ягоди сушені тепер коштують в два рази дорожче, раніше вартість становила 118 грн 60 коп., сьогодні – 300 грн, також злакові та бобові: була ціна 36 грн 25 коп., тепер – 42 грн 96 коп. Таким прикладом для всіх є сьогоднішня вартість гречки та солі, які ми використовуємо.

На сьогоднішній день у трьох дитсадках міста працює дев’ять груп по 15 дітей. На черзі у нас відкриття ще одного дитсадка в Южному та Сичавці, про відкриття садку в Нових Білярах поки мова не йде», – озвучила Олена Баранецька.

Зазначимо, що батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною закладу дошкільної освіти. За дні, у які дитина не відвідувала дитсадок (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків, у літній оздоровчий період тощо), плата з батьків не справляється.

виконавчий комітет Южненської міської ради. Любівий. Новацький

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.