олена баранецька

В одній зі шкіл Южного відкриють клас безпеки, а для іншої закуплять меблі в укриття

Информ-панорама

Члени виконкому 27 квітня погодили внесення змін до Програми розвитку освіти Южненської громади. Як пояснила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька (на фото), зміни стосуються планів обладнати клас безпеки в Ліцеї №2, який є опорним в нашій ОТГ. Цьогоріч планується передбачити кошти з місцевого бюджету на проведення поточного ремонту в приміщенні цього навчального закладу, в якому буде створено клас безпеки, а також на придбання обладнання для зазначеного кабінету.

«Ми вже відкрили такий клас безпеки своїми силами в Сичавській школі, зараз пропонуємо відкрити такий клас в опорному закладі – Ліцей №2. Взагалі хотілося б, щоб такі класи безпеки функціонували в кожній школі, але наразі плануємо відкрити в другій, щоб подивитися, наскільки він буде ефективно функціонувати. Також, враховуючи те, що в цьому році проводиться капітальний ремонт підвального приміщення (найпростішого укриття) Ліцею №1, хочемо передбачити на 2023 рік придбання меблів для сховища. Загальний обсяг коштів Програми розвитку освіти не буде збільшуватись, бо ми перерозподілимо кошти в її межах», – пояснила Олена Баранецька.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Южненська ОТГ стала однією з перших громад Одещини, де відкрили клас безпеки. Це пілотний проєкт, який реалізується в рамках ініціативи МВС, Нацполіції, ДСНС та МОН України. В нових шкільних кабінетах правоохоронці, рятувальники та спеціалісти з безпеки проводитимуть інструктажі з правил поведінки в побуті, на вулиці, під час навчання та відпочинку. Перші класи безпеки з’явилися в Южненській та Березівській громадах Одеської області за ініціативи місцевих підрозділів поліції, ДСНС і підтримки органів місцевої влади.

Приміщення мають бути оснащені всім необхідним навчальним устаткуванням: інформаційними стендами, літературними матеріалами, муляжами вибухонебезпечних предметів, макетами спорядження поліцейських та рятувальників, різними видами вогнегасників й аптечками тощо. З усіма матеріалами дітей будуть ознайомлювати на спеціальних інструктажах: їх проводитимуть представники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також за наявності спеціалісти із безпеки в освітньому середовищі, які пройшли підготовку в рамках проєкту «Вихователь безпеки».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В одній зі шкіл Южного відкриють клас безпеки, а для іншої закуплять меблі в укриття

  1. Декомунізація.Приберіть леніна з під квадратного сонця на першій школі м.Южне.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.