Южненська ОТГ стала однією з перших, де з’явилися “класи безпеки”

Городская хроника

Це пілотний проєкт, який реалізується в рамках ініціативи МВС, Нацполіції, ДСНС та МОН України. В нових шкільних кабінетах правоохоронці, рятувальники та спеціалісти з безпеки проводитимуть інструктажі з правил поведінки в побуті, на вулиці, під час навчання та відпочинку. Перші «класи безпеки» з’явилися в Южненській та Березівській громадах Одещини за ініціативи місцевих підрозділів поліції та ДСНС і підтримки органів місцевої влади й самоврядування. Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції в Одеській області.

Приміщення оснащені всім необхідним навчальним устаткуванням: інформаційними стендами, літературними матеріалами, муляжами вибухонебезпечних предметів, макетами спорядження поліцейських та рятувальників, різними видами вогнегасників й аптечками тощо. З усіма матеріалами діти ознайомляться на спеціальних інструктажах: їх проводитимуть представники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також за наявності спеціалісти із безпеки в освітньому середовищі, які пройшли підготовку у рамках проєкту «Вихователь безпеки».

«Такі класи – можливість не тільки розповісти дітям важливі правила, які вбережуть їхнє життя та здоров’я, а й відпрацювати їх на практиці і навчити застосовувати в повсякденному житті, якщо виникне така необхідність. Навіть в мирний час нікому не завадить знати, як надавати першу домедичну допомогу, реагувати на надзвичайні ситуації тощо», – коментують поліцейські.

Першими на нових уроках побували учні молодших класів. Разом із поліцейськими та рятувальниками вони в ігровій формі відпрацювали порядок дій під час пожежі та повітряної тривоги, пригадали правила дорожнього руху та розгадали загадки щодо того, як поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Надалі планується відкриття таких класів в інших освітніх закладах Одещини.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.