В Южному 11 серпня планують прийняти майно ФСК «Олімп» на баланс громади

Информ-панорама

В четвер, 11 серпня, має відбутися засідання сесії Южненської міськради, на якому планують розглянути питання щодо передачі майна ФСК «Олімп» на баланс нашої громади. Про це у відеозверненні на каналі южненського ТБ сьогодні, 10 серпня, повідомив Володимир Новацький. Після цього планується зареєструвати нове комунальне підприємство «Олімп» та затвердили його штатний розпис.

«Завтра ми плануємо провести засідання сесії міської ради, основне питання – передача майна ФСК «Олімп» (державного та заводського) на баланс нашої громади. Ми пройшли всі труднощі кабінетів Кабміну, Фонда держмайна, Наглядової Ради, Правління ОПЗ. Ми довго до цього йшли і нарешті вирішили всі ці питання. Держава нам передає все майно в комунальну власність, а завод передає майно на збереження, але ми маємо право його використовувати. Воно вже застаріле, проте ми знайшли тут компроміс, аби не порушувати законодавчу базу. Спочатку ми приймаємо майно, потім реєструємо нове комунальне підприємство «Олімп», потім затверджуємо штатний розпис. Безумовно, можуть виникати в процесі деякі питання, адже все це ми розпочинали ще до повномасштабної війни, зараз ситуація інша, проте основні питання ми всі зараз вирішуємо. Завтра на сесії, думаю, депутати нас підтримають, проте всяке буває, можуть бути політичні моменти, але все ж таки, впевнений, що ми всі зацікавлені у вирішенні цього питання», – озвучив Володимир Новацький.

Фото: koblevo.org.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.