ВАКС визначив заставу керівнику порту «Южний» та двом його заступникам

Информ-панорама

Вищий антикорупційний суд визначив майже 1,45 млн грн застави директору державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний», якого НАБУ і САП підозрюють у заволодінні понад 1,5 млн грн на підвищені собі заробітної плати. Таке рішення 6 вересня ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Задовольнити клопотання частково. Застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 556,95 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 1 448 070 гривень», – йдеться в рішенні.

Також на нього вже поклали такі обов’язки:

  • прибувати за кожною вимогою;
  • не відлучатися з Одеської області без дозволу;
  • повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • здати на зберігання закордонні паспорти;
  • утримуватися від спілкування із низкою осіб щодо обставин справи;
  • носити електронний браслет.

ВАКС також визначив застави двом колишнім заступникам директора порта. До одного з них застосували запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 520 000 гривень, для другого – у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 208 000 гривень. На них, як і на директора, поклали той самий перелік обов’язків строком до 6 листопада.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру керівнику порту «Южний» та двом його заступникам у заволодінні понад 1,5 млн грн. За даними слідства, з квітня по серпень 2020 року, попри обмеження, встановлені урядом щодо виплати заробітної плати посадовцям (не більше 47,2 тис. грн) на період дії карантину через COVID-19, в.о. директора порту «Южний» забезпечив зайве нарахування собі заробітної плати. Його дії, вчинені за попередньою змовою з головним бухгалтером та заступником директора порту, призвели до майже 1,5 млн грн збитків державі. Про це 1 вересня повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.