Міжнародні перекази для українців стануть дешевшими

Без рубрики

За ініціативи Європейської Комісії у Брюсселі підписано Спільну заяву надавачів послуг з переказу коштів в Україну. Головна мета документа – розширити можливості для здійснення доступних та прозорих переказів коштів на підтримку українців та України. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зокрема, йдеться про:

  • сприяння зниженню комісій з переказу коштів до цільового показника у 3%;
  • зниження загальних розмірів комісій за переказ коштів принаймні на час агресії Росії проти України як у односторонньому, так і у двосторонньому порядку;
  • розкриття загальних розмірів комісій за переказ коштів, зокрема комісій, що застосовуються до обмінних курсів євро або гривні, встановлених ЄЦБ та НБУ.

Підписантами спільної заяви стали керівники платіжних організацій міжнародних платіжних систем та їх учасників, що здійснюють, зокрема, діяльність на території ЄС та України: Visa, Mastercard, Wise, Ria Money Transfer, Extrabanca, Small World, TransferGo, ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Райффайзен Банк, ПУМБ, А-Банк, НоваПей, Укрпошта, УФГ.

Ці компанії та банки зобов’язалися сприяти наданню конкурентоспроможних послуг з переказу коштів як українській діаспорі та вимушеним переселенцям з України, які залишили свої домівки, рятуючись від війни за кордоном, так і кожному, хто бажає підтримати українців та переказати кошти в Україну, зазначили в НБУ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Міжнародні перекази для українців стануть дешевшими

  1. Ага, дешевле! В прошлом месяце Приват банк брал 0.5 % от поступления на карту валюты из-за границы, а в октябре уже берут 2 %. Падлюки не как не нажрутся!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.