В Южненській ОТГ втретє оголошено набір кандидатів до Молодіжної ради

Городская хроника

Молодіжна рада Южненської громади вкотре оголошує набір активних представників нашої молоді до своєї команди. Склад ради потребує оновлення, бо деякі його представники через воєнний стан в нашій країні зараз знаходяться за кордоном. Про це 29 вересня повідомили на сторінці ради в Facebook.

«На жаль, через страшну війну в Україні вже багато молоді поїхало за кордон. Наші активісти, талановиті та креативні, зараз живуть та навчаються у Польщі, Канаді, Німеччині та інших країнах світу. Вони дуже хочуть повернутися до Батьківщини, але поки що їх місце перебування пов’язано із багатьма обставинами. Хто як може допомагає країні дистанційно, та залишається із нами на зв’язку!

Життя продовжується, Україна бореться та обов’язково переможе! І ми усі причетні до цієї боротьби на своєму рівні.  Тому зараз оголошується новий, вже третій набір кандидатів до нашого молодіжного руху! Ми будемо і надалі будувати сильну, вільну та незалежну державу і ми хочемо щоб саме ви – молодь Южненської громади, долучалася до цих процесів. Все що потрібно – бажання рухатися уперед! Заповнюй анкету за посиланням та долучайся до команди – https://forms.gle/dcTpF579rjBbacdj6», – говориться на сторінці Молодіжної ради в Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ втретє оголошено набір кандидатів до Молодіжної ради

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.