В центрі Южного запустили всі фонтани, в них вже миють ноги діти і дорослі

Информ-панорама

Зранку, 8 червня, всі чотири фонтани на площі Перемоги увімкнули. Тут на минулому тижні завершили ремонт обладнання. На це з місцевого бюджету було передбачено кошти в розмірі 155 тисяч гривень, а на поточне утримання – 440 тисяч. В момент нашого знаходження біля фонтанів дорослі та діти почали заходити у фонтани, мочити там ноги і руки. Ми звернули увагу, що на одному з фонтанів комунальники встановили табличку, де вказано, що купатися у фонтанах заборонено, за це передбачено штраф – 850 гривень. Проте така вказівка є лише на одному з верхніх водограїв.

На площі до дітвори підійшли інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта», які пояснили їм, що купатися у фонтанах заборонено, більш того, це може зашкодити їхньому здоров’ю, адже у воду комунальники додають реагенти. На придбання реагентів для обслуговування фонтанів з місцевої казни виділено 130 тисяч гривень. Хімічні домішки використовують для того, аби вода у фонтанах не зацвіла і була чистою. Однак ці речовини можуть викликати у людей алергію, дерматити, крім того, вони є вкрай небезпечні для очей.  Не кажучи вже й про те, що у фонтанах купаються і п’ють воду птахи й собаки.  

Зазначимо, що фонтан біля ПК “Дружба”, в парку Приморському, в сквері Т.Г.Шевченка працювати цьогоріч не будуть. Раніше ми повідомляли, що після тривалої паузи в місті все ж таки вирішили запустити фонтани на площі та біля спорткомплексу «Олімп». 4 травня цього року більшість депутатів погодили внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської громади на поточний рік, передбачивши в тому числі виділення коштів на частковий запуск фонтанів в місті. Тоді під час сесії питання щодо доцільності запуску фонтанів цього року викликало обговорення серед міських обранців. Не всі депутати були згодні з тим, аби під час воєнного стану витрачи бюджетні кошти на ремонт та функціонування фонтанів. Детальніше про це можна прочитати в нашому матеріалі за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/v-iuzhnomu-tsym-litom-zapustiat-dekilka-fontaniv-v-tsentri-mista/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В центрі Южного запустили всі фонтани, в них вже миють ноги діти і дорослі

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.