Матері загиблих Захисників висадили в Южному чорнобривці в пам’ять про синів

Городская хроника

Працівники музею міста Южного 8 червня організували для матерів наших полеглих в російсько-українській війні Бійців творчий захід. Розпочався він в приміщенні закладу з виступу юної вокалістки ПК «Дружба» Дарини Стогнійчук, вона виконала пісню «Моя мамо». Директорка музею Тетяна Єрошенко зазначила, що зазвичай заклад проводить виставки, показуючи відвідувачам експонати і розповідаючи про їхню історію, але сьогоднішній захід був не схожий на всі інші, що проводилися раніше.

«Життя вносить корективи, ми підлаштовуємося, шукаємо новий формат роботи музею. Нам хотілося створити душевну затишну атмосферу, дещо пізнавальну. Для вас, особливих матерів, глибоко шанованих в нашій громаді. Наш захід сьогодні про особливе материнство. Цю тему, ми вважаємо, найкраще розкрити через образ Діви Марії», – озвучила Тетяна Єрошенко, звернувшись до присутніх.

В образі Діви Марії була акторка театру-студії «Рампа» Поліна Тіткова. Зберігачка фондів музею Наталя Черкашенко розповіла присутнім історію двох псалтирів, це давні експонати закладу, про іконостас, якому налічується більше 200 років, та ікони, де зображена Богородиця. Невеличку пізнавальну лекцію про значимість Діви Марії, в чому суть молитв саме до неї, розповів запрошений гість – отець Петро Маковецький (Греко-католицька церква м. Южного). Разом зі своєю дружиною Ксенією вони заспівали одну з пісень про Богородицю і заначили, що таких пісень існує в народі безліч, що це є прикладом вираження людської любові до Діви Марії. Подружжя подарувало матерям наших Захисників екоторбинки, орнаменти на яких були створені за допомогою старовинної техніки вибійки.

На завершення заходу учасниця колективу «Наші музики» Вікторія Панченко заспівала пісню «Чорнобривці», чим розчулила матерів. Ця пісня була обрана не випадково, адже після виступу Тетяна Єрошенко роздала присутнім саджанці чорнобривців і запропонувала висадити їх біля Палацу культури в пам’ять про їхніх мужніх синів, які віддали своє життя, виборюючи для нас вільне майбутнє.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.