В Южному до збору води для Херсонщини долучилися не лише містяни, а й підприємства (фото)

Городская хроника

З 10:00 в кінці проспекту Миру почався збір питної води для жителів багатостраждальної Херсонської області. Южненці та вимушені переселенці несли баклажки та пляшки з водою до дзеркальної кулі, там складали тару у формі серця. Долучилися до акції і колективи комунальних підприємств та приватні підприємці, зокрема, в момент нашого перебування на місці збору привезли воду на службовому транспорті працівники КП «Южтеплокомуненерго», трохи пізніше приїхала машина пекарні «Пан Батон» і також відвантажила декілька баклажок. Збір триватиме до 20:00, але, якщо зібрати необхідну кількість води вдасться раніше, то вантажівка волонтерів одразу вирушить на Херсонщину. Організатор акції – волонтери благодійного фонду «Спадщина». Вони планують відвезти воду жителям населених пунктів, що біля Каховської ГЕС. Вантажівка зможе вмістити в собі до двох тисяч пляшок.

Збір питної води одночасно проходить і в супермаркетах «Копійка», в кафе Love Coffe біля «АТБ», в Штабі Южненської ОТГ, в Штабі «Незламні», а також в волонтерському пункті при 4-й школі «Соловейки», там збирають також медикаменти, одяг, продукти харчування, ковдри, рушники.

Нагадаємо, що подібні акція проходить в нашому місті вже не вперше. На цьому ж місці 19 квітня 2022 року южненці збирали воду для жителів Миколаєва. Тоді через ворожі обстріли в місті було пошкоджено центральний водовід.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.