В Одеській ОВА привітали енергетиків з професійним святом, серед нагороджених і южненці

Информ-панорама

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав енергетиків Одещини з професійним святом – Днем енергетика, який відзначався в четвер, 22 грудня. Серед нагороджених і спеціалісти з Южного. Зокрема, Сергій Кухар. Як повідомляє пресслужба ОВА, Марченко наголосив, що внесок енергетиків нашої області у наближення перемоги – неоціненний. Бо, на його думку, нині енергетика — це другий, після воєнного, фронт, і саме тут зараз розгорнулась ще одна з ключових битв. Адже відколи російські агресори почали цілеспрямовано обстрілювати українську енергосистему, а наявність світла стала розкішшю, роботу енергетиків почав цінувати кожен українець.

«Час показує, яких зусиль щодня докладають “воїни світла”. Тисячі енергетиків по всій Одеській області, попри ракетні удари та негоду, роблять все можливе і неможливе, аби Одещина не поринула в пітьму, а ми мали зв’язок із близькими та рідними. Ризикуючи власним життям, ви боритесь проти темряви і залишаючись в тіні, виборюєте для одеситів світло. Кожен працівник підприємства критичної інфраструктури, який у цих умовах, що склалися в нашій області, не відмовився від виконання своїх безпосередніх обов’язків, без перебільшення – уже герой! А серед енергетиків Одещини таких чимало, чим ми і пишаємось. Бажаю всім вам легких трудових буднів, налагодженої роботи всіх механізмів, повноти ресурсів, багато сил, енергії, міцного здоров’я та мирного неба! Слава одеським енергетикам! Слава Україні!» – сказав у своєму вітальному слові начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.