В магазинах Южного з’явилися у продажу новорічні прикраси (фото, ціни)

Городская хроника

За словами астрологів, головними кольорами прийдешнього Нового 2023 року Чорного Водяного Кролика стануть блакитний, червоний, рожевий, жовтий і зелений. До Нового року трохи більше місяця, святкові атрибути вже представлені на прилавках южненських магазинів. В продажу безліч новорічних різнокольорових прикрас: іграшки, гірлянди, мішура (дощик), а також подарунки на святкову тематику: свічки, м’які іграшки, статуетки, шкарпетки, посуд тощо. Також в одній з крамниць міста вже продають штучні ялинки.

Watsons

Одним з перших магазинів, де на поличках з’явилися новорічні прикраси став Watsons в ТЦ «Плаза» по проспекту Григорівського Десанту 34/1. Тут продається шапка Санти (63 грн), обручі на голову з оленями (42 грн), різноманіття іграшок (від 21,90 грн), мініатюрні штучні ялинки – 119 грн.

«Аврора»

В магазині «Аврора» по проспекту Миру, 15 вартість іграшок від 17 гривень і вище. Вони продаються як поштучно, так і у вигляді наборів (набір з шести маленьких сніговиків – 42 грн, з дев’яти дзвіночків – 29 грн, дванадцяти цукерок – 15 грн). Вартість зростає в залежності від розміру та кількості прикрас. В асортименті є вирізьблені іграшки у вигляді  сердець та ялинок (набір з двох штук – 29 грн). Намисто на ялинку (блискучі перлинки різних кольорів) коштують 22 грн. На вітринах магазину представлені м’які іграшки: новорічний олень – 279 грн, гном – 229 грн, Снігуронька – 229 грн. Вартість штучних ялинок від 149 грн.

Prostor

В магазині Prostor по проспекту Миру, 23 поки що не так багато товарів на новорічну тематику, проте є цікавинки у вигляді набору прищіпок (десять штук – близько 40 грн), обручів на голову – від 30 грн, подарункових наборів у вигляді чашки з блюдцем і ложкою із зображеннями різдвяних персонажів – від 130 грн.

«Єва»

В асортименті магазину «Єва» по проспекту Миру, 15 окрім традиційних прикрас представлені різновиди гірлянд у вигляді сніжинок та золотистих кульок (100 грн), а також шкарпеток, запакованих у конверт, на якому можна підписати від кого та кому дарується (65 грн), у подарунковій упаковці з оленем – 90 грн, у вигляді солодкого пампуха – 90 грн, шкарпеток-«грілок» у банці – 109 грн. Новорічні наклейки на вікна тут коштують від 20 грн, намисто на ялинку – 30 грн, мішура (дощик) – від 20 грн, набір прикрас – від 30 грн, новорічних кульок (три штуки) – від 70 грн.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В магазинах Южного з’явилися у продажу новорічні прикраси (фото, ціни)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.