На сесії в Южному розглянуть питання щодо погодження проєкту землеустрою для реконструкції ділянки траси М-14

Городская хроника

В Одеській районній військовій адміністрації 11 листопада відбулось засідання під головуванням начальника РВА Юрія Крука. На нараді обговорювалось питання щодо планів реконструювати автомобільну дорогу загального користування державного значення М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог)». Складовою та невід’ємною частиною цього автошляху зокрема є ділянка, яка проходить на території Южненської та Визирської громад. Тому на місцевому рівні у вказаних ОТГ мають затвердити відповідний проєкт землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки в постійне користування обласній Службі автомобільних доріг для можливості проведення реконструкції. Про це в інтерв’ю Yuzhny.info розповів заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, який разом з начальницею Фонду комунального майна Южненської міськради Наталею Пітусь представляли нашу громаду на цій зустрічі.

«В районній військовій адміністрації відбулась нарада, на якій начальник РВА Юрій Крук зібрав представників декількох територіальних громад: Южненської, Фонтанської, Визирської, Красносільської, Чорноморської. Головною метою зустрічі стала необхідність в найкоротший термін затвердити реконструкцію дороги державного значення – М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ». Ця траса сьогодні має стратегічне значення, було прийнято рішення на державному рівні щодо її розширення по всій лінії руху, в даному випадку по території Одеської області до Миколаївського моста. Частина території проходить через Южненську громаду. Передбачено розширення дороги до чотирьох смуг. Таким чином додатково буде відведено 71 гектар землі, вже розроблений проєкт землевідводу, присвоєний кадастровий номер. Наразі громади, через які проходять відрізки цієї дороги, повинні затвердити на місцевому рівні відповідні проєкти. І в наступному році ми розраховуємо, що за підтримки європейських спонсорів відбудеться реконструкція цього автошляху, що дозволить суттєво розширити транспортні логістичні можливості, які надходять в Одеську область з Миколаївської та Херсонської областей.

Для Южненської громади – це гарна перспектива, адже поряд з нашою ОТГ буде проходити траса, по якій буде збільшений потік автотранспорту, більшу частину вантажівок тоді можна буде перенаправити саме по цій дорозі, тим самим зменшити навантаження на ділянці автотраси Одеса-Южне біля промислових підприємств. В майбутньому розглядається питання закільцювання дороги, аби був проїзд до акваторії порту Південний зі швидкісної траси, там передбачено будівництво ділянки з шести смугами руху (в районі Визирської ОТГ)», – розповів Дмитро Любівий.

Орієнтовно сесія Южненської міськради запланована на 24 листопада. На засіданні буде розглядатись питання щодо затвердження проєкту землеустрою, тим самим наша громада дає «зелене світло» для подальшої реконструкції вказаної автодороги. Даний проєкт рішення готує Фонд комунального майна міськради, яке очолює Наталя Пітусь.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.