В Южному збудують колумбарій та розширять військовий цвинтар

Информ-панорама

З метою належного вшанування пам’яті Захисників України члени виконкому на засіданні 12 липня погодили виділення додаткової території для проведення поховань військовослужбовців. Як повідомив в інтерв’ю Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, на відведеному з 2014 року секторі цвинтаря залишилось 12 місць для поховань.

«На жаль, через активні бойові дії на фронті, гинуть наші хлопці. Території того сектору, який виділявся на цвинтарі в 2014 році, може бути недостатньо, це звучить дуже боляче, ми всі маємо велику надію на те, щоб ця додаткова ділянка не знадобиться в майбутньому, але, як міська влада, ми зобов’язані сьогодні про це подумати і передбачити розширення сектору за рахунок прилеглої території. За кошти місцевого бюджету там буде проведено благоустрій, встановлено пам’ятний знак, облаштовані пішохідні доріжки», – розповів Дмитро Любівий.

Колумбарій

Цьогоріч планується передбачити кошти з місцевої казни (156 тисяч гривень) на замовлення проєкту для подальшого будівництва колумбарію на території южненського цвинтаря. Будівельні роботи заплановані на наступний рік. Питання необхідності такого об’єкту в нашій громаді порушувалось минулого року, 11 лютого 2022-го посадовці виходили на місце і обговорювали варіанти, де саме буде знаходитися ця споруда. Як повідомив нам 12 липня Дмитро Любівий, колумбарій буде розташований з правого боку від входу на кладовище.

На КП «Ритуальні послуги» зазначили, що з кожним роком місця на цвинтарі для поховань стає менше, а кремація з наступним покладанням капсули з прахом в урну стає все більш затребуваною. Як повідомив Yuzhny.info директор вказаного КП Олександр Романенко, южненці неодноразово зверталися з проханням визначити на міському цвинтарі для їхніх родичів місце для поховання урни з прахом, такі сьогодні розташовані хаотично в різних секторах цвинтаря.

У зв’язку з тим, що ця послуга стає все більш актуальною, виконком на засіданні 12 липня погодив внесення змін до міської Програми реформування і розвитку ЖКГ, включивши до неї додатковий захід: проєктні роботи для подальшого будівництва колумбарію. Планується, що споруда буде у вигляді стіни з нішами, де будуть передбачені комірки, в них зберігатимуться урни з прахом, також важливий елемент цього об’єкту – благоустрій навколо та наявність поличок для квітів. Попередньо визначено, що колумбарій буде розрахований на 150 місць – про це нам повідомив Дмитро Любівий.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному збудують колумбарій та розширять військовий цвинтар

  1. Військовий цвинтар – це наслідки роботи цієї незмінної влади колаборантів.Тіштеся ,здобули що хотіли.руськіймір на все місто.

    1. Иди просрись уже, что ты тут поносишь каждый день

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.