В Южному вирішили змінити режим роботи вуличного освітлення

Информ-панорама

Порадившись з військовими, в Южному прийняли рішення під час комендантської години вимикати зовнішнє освітлення на вулицях міста, в тому числі на проспекті Миру. Про це 30 серпня повідомив у своєму відеозверненні на каналі южненського ТВ міський голова Володимир Новацький.

«Ви знаєте, що в Южному увімкнули вуличне освітлення, але, порадившись з військовими, було прийнято рішення, що на період комендантської години будуть відключатись від світла вулиці і проспект, проте у дворах освітлення залишається. Сказано нам так, що є в цьому необхідність в нинішніх умовах воєнного стану. В мене було багато зустрічей з людьми, скасувати режим світломаскування – це було прохання жителів, тоді військові пішли нам назустріч, але зараз внесли таке коригування», – пояснив Володимир Новацький.

Нагадаємо, з початку збройної агресії РФ на території Южненської громади був запроваджений спеціальний режим світломаскування у темну пору доби. З 26 серпня за погодженням Одеської військової адміністрації було прийнято рішення про скасування спеціального режиму світломаскування у темну пору доби на території нашої ОТГ.

Автор фото: В.Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному вирішили змінити режим роботи вуличного освітлення

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.