В Южненській ОТГ треба підготувати декілька сотень місць для ВПО – Новацький

Видео

В нашій громаді триває робота з підготовки приміщень для вимушених переселенців. Як повідомив 30 серпня Южненський міський голова Володимир Новацький, треба підготувати декілька сотень місць для тимчасово переміщенних осіб. Така робота проводиться наразі по всій Одеській області. Очікується, що до початку холодів на Одещину переїдуть ще приблизно 40 тисяч жителів Миколаївщини, які зараз живуть у районах зі зруйнованими системами комунікацій. В Одеській області на облік стали 102 724 переселенців, з них понад 30 тис. дітей та майже 4 тисячі людей з інвалідністю. Найбільша кількість з них перебувають на території Ізмаїльського та Болградського районів, а також в Одесі – повідомили в Одеській ОВА.

У своєму відеозверненні на каналі южненського телебачення Володимир Новацький також проінформував, що в понеділок, 29 серпня, відвідав укриття в школах Южного. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі за посиланням – www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/miskyi-holova-iuzhnoho-pereviryv-hotovnist-ukryttiv-naperedodni-1-veresnia.

«Всі планові роботи виконані і укриття готові. Хочу звернутись до батьків, якщо буде можливість – відвідайте ці сховища, можливо, після цього у когось ще з’явиться бажання віддати свою дитину для очного навчання. Завтра я планую оглянути укриття в Сичавській школі.

Також хочу зазначити, що за ці вихідні в громаді була проведена низка заходів, приурочена Дню Незалежності України. Ми по можливості будемо в подальшому також організовувати такі заходи, але з урахуванням безпекової ситуації», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.