В Южному «заморозили» видатки на 20 млн гривень на підтримку ОСББ

Городская хроника

Цього року прийом заявок від ОСББ на участь в 2023 році в міській Програмі фінансової підтримки не відбудеться у зв’язку з тим, що дія програми на період воєнного стану призупинена. Таке рішення прийняли члени виконкому на засіданні 21 липня. Видатки з місцевого бюджету на суму 20 млн гривень на проведення ремонтів у будинках, перелік яких був затверджений згідно з проведеним конкурсом – «заморозили».

«Видатки проводяться у відповідності з дією постанови Кабміну, фактично вони проводяться виключно на захищені статті бюджету. В умовах виконання цієї постанови ризикувати коштами ОСББ ми вважаємо недоцільним, тому це питання попередньо (7 липня) було розглянуто комісією (за участі голів ОСББ), яка і запропонувала призупинити дію програми до закінчення воєнного стану», – озвучила Людмила Паскаль, заступниця міського голови-начальниця фінансового управління Южненської міськради.

Програму фінансової підтримки ОСББ розробило управління економіки Южненської міськради після того, як наприкінці 2021 року завершилася дія попередньої, яка була розрахована на п’ять років (2017-2021 р.р.). Зазначимо, ця програма передбачає співфінансування (місцевий бюджет (левова частка) та гроші ОСББ) для проведення заходів щодо покращення житлового фонду. Передбачалося, що нова програма також діятиме п’ять років, до 2026 року, в рамках якої з місцевої казни виділять 100 млн гривень на потреби будинків (20 млн щорічно). Однак через воєнний стан у міськраді ухвалили рішення поставити дію програми на паузу. Варто зазначити, що незважаючи на призупинення програми, список тих будинків, які були відібрані у жовтні минулого року конкурсною комісією для участі у ній у 2022 році – є дійсним. Новий конкурс не проводитиметься. Після закінчення воєнного стану затверджений раніше список багатоповерхівок зможе претендувати на виділення коштів із місцевого бюджету в рамках цієї програми.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.