У поліції розповіли, що чекає на порушників комендантської години

Без рубрики

Поліція бере порушників комендантської години “на олівець”, і в майбутньому цю категорію осіб можуть призвати до лав ЗСУ. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

“Ми загалом активно допомагаємо центрам комплектування ЗСУ поповнювати резерв. Тому у нас по багатьох областях налагоджена дуже щільна співпраця. Порушників комендантської години ми беремо “на олівець”. Це не означає, що вони будуть призвані до лав ЗСУ вже завтра. Але коли постане питання про це, то саме на таку категорію людей військові комісари подивляться в першу чергу”, – зазначив він в інтерв’ю виданню “Телеграф”.

При цьому Єнін зазначає, що на сьогодні багато людей ігнорують комендантську годину, а важелів впливу на порушників комендантської години до цього часу немає, тому має діяти певний адміністративний примус.

“Ми підтримуємо впровадження адміністративної відповідальності для порушників комендантської години. Це має загрожувати і певним політикам, які також порушують. І для них більш дієвими були б громадські робот”, – зазначає замміністра.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “У поліції розповіли, що чекає на порушників комендантської години

  1. На непонятном рынке Мира 19а , постоянная антисанитария ,вонь ,гнилые овощи ,источающие соответствующее !Особое место вонь от рыбного отсека и арбузов ,возле магазина центральный.Мусор , коробки ,остатки гниющих овощей ,постоянно испражняющиеся индивидумы.К кому обращаться за исправлением ситуции ? Это длится годами

    1. Вы забыли сказать про постоянные крики , маты,грузчиков этих арбузов и остального .даже ночью

    2. Обращайтесь в “Муниципальную стражу”, это их прямая обязанность. Тем более, что директор предприятия, Владимир Панченко, не раз призывал по ТВ обращаться к ним в случае выявления жителями громады нарушений. Их офис находится как раз неподалеку, на Мира 17. Также можно написать им на официальную страницу в Фейсбуке: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073201252706&sk=about_contact_and_basic_info

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.