ПРУ в Южному хочуть обладнати системою автоматичного відкриття дверей

Городская хроника

Члени виконкому погодили внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства. Зміни передбачають додатковий захід на 2023 рік в розділі «Об’єкти соціальної інфраструктури», а саме становлення системи автоматичного відкриття в ПРУ нашого міста (планується виділити з місцевого бюджету 1 140,000 тисяч гривень). З цього питання доповідала під засідання 12 липня заступниця начальника фінансово-економічного відділу управління ЖКГ Вікторія Куртяк.

В міськраді нам розповіли, що обладнання мають намір закупити та встановити до початку осені цього року. Це питання ще мають розглянути ще южненські депутати на сесії 13 липня, погодивши його або ж ні. Такі системи вже встановили в декількох містах України, зокрема в столиці та Вінниці.

«В разі повітряної тривоги такі замки автоматично відкриються (дистанційно) і доступ до укриттів буде вільним. Можливо, що за пультом буде сидіти наш черговий по місту. Доступ до сховищ має буде забезпечений цілодобово, голови правлінь ОСББ озвучували, що не завжди в них є можливість бути під час тривоги на місці і вчасно відкрити ПРУ», – зазначили Yuzhny.info в управлінні ЖКГ.

Нагадаємо, 20 червня цього року в міськраді відбулась розширена нарада. Участь в засіданні взяли відповідальні за доступ до укриттів особи, голови ОСББ, представники ДСНС, Нацполіції та КП «Муніципальна варта». Міська влада спільно з рятувальниками та правоохоронцями реагуватиме на випадки недопуску людей в укриття. Очільник громади Володимир Новацький тоді озвучив, в разі, якщо сховище під час повітряної тривоги буде закрите, правоохоронці мають прибути на місце, викликати відповідальну за укриття особу та доставити її в відділення поліції для отримання письмового пояснення, чому доступ до сховища був обмежений. Більше того, він зазначив, що інспектори «Муніципальної варти» та правоохоронці посилять перевірку щодо доступності підвальних приміщень для населення під час повітряної тривоги. Представниця відділення поліції Яна Чумак в той день доповіла, що під час однієї з перевірок було зафіксовано, що під час повітряної тривоги в одному з ПРУ з 10-12 приміщень було відчинено тільки 4.

Фото: kyivcity.gov.ua (приклад системи в столичному укритті).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “ПРУ в Южному хочуть обладнати системою автоматичного відкриття дверей

  1. Думаю, что после введения в эксплуатацию системы автоматического открытия дверей, НАБУ и ГБР будет чем заняться. 1 400 000 грн, это круто.

  2. Відкрийте доступ до українського мозку,тоді такі справи не знадобляться.Вирішують не проблему,а наслідки.Чмоні ходячі.

  3. Соберите подписи за перенос питомника в помещение бывшего жека на мира 17.

    1. Он и так уже давно там.
      Я живу в этом подъезде и знаю, что от бродячих собак на детской площадке никакого спасения.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.