В Южному вкотре блокується питання щодо можливості прибирання проспекту

Информ-панорама

На засіданні сесії знову не підтримали питання щодо часткової передачі на баланс комунального підприємства «Екосервіс» проспекту Миру. Мова зокрема йде про лавочки, стовпи освітлення, малі архітектурні форми та тверде покриття (виключаючи ділянку, де змонтовані фонтани). Як пояснив Yuzhny.info заступник начальника управління капітального будівництва Олександр Павленко, закріпити перелічене майно за КП необхідно для того, аби комунальники могли прибирати цю територію і проводити поточні ремонти на проспекті. Він вкотре наголосив, що цей об’єкт експлуатується вже декілька років, тому є нагальна потреба в тому, аби навести там порядок.

«Ми вже не перший раз виносимо на розгляд депутатів питання щодо передачі на баланс КП «Екосервіс» частини проспекту задля його прибирання. Мова йде про покриття з тротуарної плитки, бетонні парапети, лавки, світильники, дзеркальна куля, колони, 20 стовпів освітлення. Це питання депутати не підтримали, вони вважають, що треба дочекатись завершення розслідування в справі будівництва проспекту. Я з цим не згоден, бо, яке б не було рішення правоохоронних органів, проспект треба прибирати і там необхідно проводити поточні ремонтні роботи, адже проспект все одно експлуатується. Ми ж не можемо збудувати великий паркан і перекрити цю територію і чекати, коли закінчиться розслідування. Треба приводити в порядок цей об’єкт», – зазначив Олександр Павленко.

Южненський міський голова повідомив, що працівники КП «Екосервіс» через блокування цього питання, вимушені підмітати проспект на громадських засадах, ці роботи їм не оплачуються. На його думку, чим довше проспект не будуть передавати на баланс КП, тим стан цього об’єкту погіршуватиметься. Він також нагадав, що особисто звернувся до прокуратури стосовно питання щодо проспекту Миру (якості проведення роботи з його реконструкції). Наразі в міськраді очікують результатів розслідування.

Депутат Ілля Юрченко наголосив, що закуплена за бюджетні кошти прибиральна машина Kärcher не може бути задіяна на проспекті (для чого і купувалась) через те, що питання стосовно часткової передачі об’єкту досі не погодили. Він також зазначив, що ті ділянки покриття, де є дефекти, не будуть закріплювати за комунальниками.

«Більше року це питання обговорюється, розумію обидві позиції, але проспект експлуатується. Ми хотіли передати ті роботи, які фактично прийняті згідно з актом передач ще колишнім керівництвом УКБ. Планується передати кулю, вона ціла, там проблем немає, білі колони, урни – теж там немає проблем, люди ж викидають сміття в ці урни, за прибирання треба платити комунальникам, це логічно. Стовпи освітлення теж цілі, функціонують. Покриття передаємо теж на тих ділянках, де провалів немає. От зі всього цього переліку дійсно є дефекти тільки з лавочками. Проспект експлуатується, закуплена спеціальна машина для його прибирання Kärcher, але вона не використовується саме через те, що ми (депутати) не можемо прийняти це питання (часткове закріплення проспекту за КП «Екосервіс»). Я вважаю, що нам треба затвердити це рішення, аби нормально організувати роботу з прибирання», – озвучив Ілля Юрченко.

Як і на засіданні 4 травня, так і 27 липня, голосів депутатів для прийняття рішення щодо часткового закріплення проспекту за КП «Екосервіс» – не вистачило (тільки 11 голосів).  Депутати, які утрималися від голосування, тим самим не підтримавши даний проект рішення, пояснили свою позицію тим, що спочатку треба дочекатись результатів розслідування, потім зобов’язати підрядника усунути наявні дефекти, тільки після цього передавати на баланс комунального підприємства цей об’єкт. В свою чергу в УКБ наголосили, що підрядник, згідно зі своїми гарантійними зобов’язаннями, повинен буде усунути тільки дефекти, а от наслідки вандалізму – ні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному вкотре блокується питання щодо можливості прибирання проспекту

  1. То есть, получается что проспект есть, но в эксплуатацию он никому не сдан?? Перегородите тогда ленточками и ограничте на него доступ. А то город они переименовывают..

  2. А видный деятель ильюша дома у себя будет принимать ремонт квартиры по частям, заплатил за всю квартиру, а ему сдадут, условно, только окна. Требуют принять весь проспект, те кто в доле. Деньги выделили без проекта, получили полнейший шлак. С таким же успехом, можно было на старый проспект установить шар с фонарями, вышло бы дешевле на 90% . Особенно посмеялась с фразы ” проблема только в плитке и скамейках”, нууу так вся реконструкция проспекта это плитка и скамейки )))), а ну еще “супер” фонтаны, которые не работают.

  3. Сел я на лавку, на проспекте, отдохнуть. Пришёл домой, а на брюках смола древесная. Вот незнаю как отстирать. Может Любивый с Новацким помогут.

  4. Якось не зрозуміло, люди прибирають за спасибі , а машина за спасибі працювати не хоче ? Які розумні у нас машини ! Да, її треба заправити, а люди можуть без заправки. Аби наші депутати працювали так хоча тиждень, дивись і можна було машину заправити!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.