Мер Южного взяв участь в Конгресі місцевих та регіональних влад під головуванням Зеленського

Городская хроника

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського 30 липня в Івано-Франківську відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад. В режимі онлайн в заході взяли участь начальник Одеської РВА Юрій Крук, голова Одеської райради Віталій Барвіненко та очільники громад Одеського району, зокрема Южненської ОТГ Володимир Новацький. Про це повідомили в пресслужбі РВА.

Ключові питання порядку денного:

  • Забезпечення стійкості роботи критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2023/2024 року.
  • Зовнішня політика України: спільні виклики та завдання для дипломатії та місцевого самоврядування.
  • Стан виконання державного та місцевих бюджетів у І півріччі 2023 року та пріоритети використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Як повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, Одещина на 60 відсотків готова до опалювального сезону:

«Рухаємося за графіком. Аби цієї зими область була з електроенергією, теплом та водою – працюємо над фізичним захистом обʼєктів критичної інфраструктури та підготовкою альтернативних джерел електроенергії. Напрацьовуємо механізми з мобільними та інтернет-провайдерами, щоб наші люди, попри все, були зі зв’язком».

Очільник РВА Юрій Крук зазначив, що прийдешня зима може бути значно важчою за попередню, адже виклики – як безпекові, так і інфраструктурні – зберігаються.

«Тому робота енергетичного блоку має бути стабільною, а об’єкти критичної інфраструктури, зокрема Одеського району – захищеними від ураження з повітря, централізоване тепло-, електро-, водо- та газопостачання – забезпечене для всіх громадян. Тому сьогодні, в рамках Конгресу, були погоджені спільні кроки роботи центральної та місцевої влади для координації зусиль для забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду. Окрім цього були чітко окреслені пріоритети та закріплена позиція про ефективне та вмотивоване викликами воєнного стану використання бюджетних коштів, як на рівні району, так і кожної конкретної громади. Першочерговою є підтримка ЗСУ!” – наголосив Юрій Крук.

Володимир Зеленський озвучив, що дуже важливо зараз підготуватися до зимового сезону як на державному рівні, так і на рівні областей та громад.

«На порядку денному Конгресу – три магістральні теми. Перша – це енергетика й захист нашої енергетичної інфраструктури від ударів російських терористів. Очевидно, що цієї осені та зими ворог спробує повторити терор проти української енергетики. Маємо бути готові до цього як на державному рівні, так і на рівні кожної громади, кожного нашого міста й села. А також ключове завдання України на цей рік у відносинах із Євросоюзом: початок переговорів щодо членства України. Вважаю правильним, щоб усі ви були поінформовані щодо конкретики цієї нашої міжнародної роботи. Щодо бюджету – це завжди дзеркало пріоритетів держави, області, громади. Нині перший пріоритет усюди в Україні може бути лише один: це оборона. Другий пріоритет – соціальна стійкість України: кожного міста, кожної громади, тобто це захист нормального життя людей», – заявив Президент.

Джерело фото: Укрінформ, Одеська РВА.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.