Куди тепер вивозитимуть сміття з Южного: в роботі КП «Южтранс» виникли зміни

Городская хроника

Комунальне підприємство «Южтранс», яке надає послуги з вивезення твердих побутових відходів на території міста, найближчі три місяці буде вивозити сміття на полігон, який розташований в Миколаївській області. Через це виникає низка проблемних питань. Зокрема, спецетехніці треба буде подолати більшу відстань, ніж зазвичай. Про це у своєму відеозверненні на каналі Южненського ТБ повідомив міський голова Володимир Новацький. Він зазначив, що раніше сміття з Южного вивозилось на полігон, що разташований на території Визирської громади.

«Виникла проблема щодо сміттєзвалища (полігон твердих побутових відходів), зараз це питання вирішується. Рішенням суду було закрите сміттєзвалище у Визирській ОТГ, тому наше комунальне підприємство зараз вивозить ТПВ на полігон в Миколаївську область, ми заключили на це відповідний договір. У Визирській громаді звалище буде закрито орієнтовно протягом трьох місяців. Виникає низка проблем у зв’язку з цією ситуацією, зокрема, щодо тарифів, адже вивозити відходи тепер треба на більшу відстань, ніж це було раніше, друга проблема – поганий стан доріг. Якщо буде дощ, проїхати нашій спецтехніці до місця призначення по цим дорогам буде дуже складно, наразі займаємося цими питаннями, шукаємо інші варіанти», – повідомив Володимир Новацький.

Нагадаємо, в Южненській міськраді 5 грудня відбулося засідання конкурсної комісії з вибору організації, яка надаватиме послуги вивезення твердих побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами на території міста. За результатами конкурсу переможцем стало КП «Южтранс», яке вже багато років займається вивезенням сміття в Южному. Підприємство очолює Володимир Суханов. З «Южтрансом» підписали договір на один рік, після завершення його терміну, згідно з законодавством, треба буде проводити новий конкурс.

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Куди тепер вивозитимуть сміття з Южного: в роботі КП «Южтранс» виникли зміни

  1. Надо было соглашаться с инвесторами и строить мусороперерабатывающий завод. С которого в Южном было бы шаровое отопление и горячая вода круглый год, а не выебываться по объектам!

  2. Ищут схему поднять цены.
    Наблюдайте за процессом и увидите , что это так и есть!

  3. Исполком скрывает количество населения по факту. А население меньше в разы. Многие за границу умотали. А это значит, что количество мусора в разы меньше стало.
    Вывод : несмотря на то , что увеличилось расстояние вывозимого мусора , количество самого мусора ( меньше население – меньше мусора) в тоннах , то тарифы повышать местные власти не будут. Все для народа. Демократия.

  4. Сколько света не было. Сколько по городу сэкономлено кВт * часов. Сколько денег сэкономлено исполкомом за не потребленное электричество, деньги которого закладывались на 2022 год. Деньги сэкономлены. Они есть. На солярку до полигона деньги есть. Хватит дурить

  5. Например в моей квартире прописаны три человека, двое постоянно проживают в Европе. Но платежки получаю за троих. То есть в последние 9 лет плачу в три раза больше, чем делаю отходов. И опять поднимают тарифы? Многие жители Южного выбрасывают мусор в контейнеры “Экосервиса”. Своими глазами видел. Или тупо в урны. Кулек с очистками овощей, бутылки.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.