На ОПЗ починається щорічний медичний огляд працівників

Информ-панорама

Щороку в медичному центрі АТ «ОПЗ» проводиться обов’язковий періодичний медичний огляд працівників, які задіяні у роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, а також осіб віком до 21 року. Цьогоріч, згідно з наказом підприємства, він буде проводитись з 12 грудня. Протягом 45 днів, за затвердженим списком, медогляд повинні пройти більш, ніж 1200 заводчан. Про це 9 грудня повідомили в пресслужбі Одеського припортового заводу.

Як розповідають в медцентрі підприємства, був складений, затверджений та доведений до керівників структурних підрозділів план-графік проведення періодичного медогляду, передбачений час відвідування – з 8:00 до 14:00. За результатами медичного огляду працівників буде складений заключний акт з направленням у відповідні служби. Для того, щоб кожен працівник пройшов медогляд оперативно та комфортно, нікуди додатково не виїжджаючи, був доукомплектований штат необхідних спеціалістів – зазначили на заводі.

«Регулярні медогляди працівників шкідливих і небезпечних професій, які проводяться відповідно до Наказу МОЗ України № 246 від 21 травня 2007 року, дозволяють своєчасно і на ранніх стадіях виявляти захворювання. Це, у свою чергу, дозволяє забезпечити динамічне спостереження за станом здоров’я працівників, зберегти працездатність і зменшити кількість можливих днів тимчасової втрати працездатності. Одним з головних завдань проведення медогляду є виключення можливостей допуску до виконання обов’язків працівників, що мають медичні протипоказання для виконання робіт з шкідливими і небезпечними факторами виробництва і запобігти появі нещасних випадків, травмувань та аварійних ситуацій», – зазначає головний лікар медцентру АТ «ОПЗ» Наталя Малащук.

Фото: архів ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.