В Южному відкриється нова дитяча локація

Информ-панорама

В Южному анонсували відкриття дитячої точки «Спільно» від UNICEF. Це місце, де для дітей проводитимуть розважальні ігри з аніматорами, майстер-класи, руханки, творчі заняття (малювання, ліплення, виготовлення поробок). Такі точки вже функціонують в інших містах України, там працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять заняття для дітлахів, грають із ними в розвиваючі ігри. Організатори мають на меті запропонувати дітям нашої громади корисне дозвілля під час війни. Про це Yuzhny.info повідомила адміністраторка дитячої точки Юлія.

«Це проєкт для батьків та дітей від дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ (UNICEF). Зовсім скоро в Южному відкриється точка «Спільно». Там можна безкоштовно отримати інформаційну допомогу, консультацію психолога, гарячі напої (кава, чай). Діти зможуть відвідати безкоштовні майстер-класи, ігри та заняття. Тому малечі ніколи не буде сумно та вона зможе з користю провести вільний час. Всі послуги безкоштовні», – розповіла адміністраторка дитячої точки «Спільно».

На точці в Южному будуть працювати сімейні лікарі, психологи та мобільні команди. Локація буде відкрита в нашому місті щодня з 9:00 до 18:00. Відвідувати можуть як місцеві жителі, так і внутрішньо переміщені особи. Поки що дату відкриття точки та адресу, де саме вона буде знаходитись, організатори не афішують, зазначають лише, що скоро цю інформацію оприлюднять в своєму телеграм-каналі – t.me/unicef_spilno_yuzhny.

Фото: t.me/unicef_spilno_yuzhny.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.