На цьому тижні Южненський міський голова зустрінеться з жителями Нових Біляр

Информ-панорама

Міський голова Володимир Новацький 30 березня (четвер) проведе виїзну зустріч з жителями Новобілярського старостинського округу. Вона розпочнеться о 17:00 в приміщені селищного клубу. Мета зустрічі – поспілкуватися з людьми, аби ті мали змогу поставити запитання та озвучити про проблеми, які є в населеному пункті. Очільник громади буде присутній разом зі своїми заступниками, деякими начальниками профільних управлінь та директорами комунальних підприємств. Раніше такий формат комунікації посадовців з населенням був дуже затребуваний в Южному, багато років поспіль представники міської влади здійснювали обходи по місту і спілкувався з южненцями у дворах будинків.

Нагадаємо, що минулого тижня, 23 березня, Володимир Новацький відвідав Сичавку. Жителі села були активними та поставили міському голові багато запитань, основну увагу люди приділили таким темам, як водопостачання, освітлення на вулицях села, стан доріг, відсутність банкоматів, аптек, рейсового автобусу. Найобговорюванішим стало питання щодо сміття в селі. Детальніше про те, як пройшла зустріч в Сичавці читайте за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/zhyteli-sychavky-ozvuchyly-meru-iuzhnoho-naiboliuchishi-problemy-sela-video-foto/

Фото: архівне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.