За донати южненців відремонтовано додаткове укриття: тепер там є «Мрія» (фото)

Городская хроника

В Южному півтора місяця тому волонтер Максим Самойлов оголосив про намір розширити укриття, яке стало також під час відключень світла і «Пунктом незламності», в четвертому мікрорайоні міста. В свій час його облаштували в підвальному приміщенні будинку по вулиці Шевченка, 7 за рахунок пожертв жителів Южного. Під час повітряних тривог в сховищі було настільки багато людей, що активісту спало на думку провести ремонт в сусідньому приміщені, яке вмістило б ще близько сотні осіб. На початку лютого Максим звернувся в соцмережах за підтримкою до небайдужих містян, потрібна була допомога будівельників та, звичайно, фінансова.

Джерело фото: М.Самойлов.

Люди зголосилися допомогти і спільними зусиллями вдалося зібрати більше 30 тисяч гривень для проведення ремонту. Левову частку суми пожертвувало одне з підприємств, що функціонує на території Южненської громади та яке не захотіло себе афішувати. Про це Yuzhny.info 25 березня розповів Максим Самойлов, який і показав нам оновлене приміщення. Яскравим доповненням цієї локації стали малюнки на стінах. Їх тут розмалював вже відомий в нашому місті художник Андрій Косарєв, він як раз проживає в цьому будинку, тому з радістю відгукнувся. За декілька днів він зобразив легендарний український літак «Мрія» та створив фотозону в стилі «Love is» (закохана пара споглядає на «Мрію» в небі над вільною Україною).

«Ідея розширити укриття прийшла після масованих обстрілів, тоді повітряна тривога тривала по декілька годин, людей збиралося в сховищі дуже багато, деякі вимушені були сидіти на сходинках, хтось стояв, бо не вистачало місця. В лютому ми розпочали ремонтні роботи в додатковій кімнаті, яка була захаращена. В приміщенні пофарбували стіни та стелю, встановили двері, зробили стяжку підлоги, провели роботи щодо електрики, зробили оббивку сидінь. Стосовно малюнків на стінах, варіантів було багато, в результаті зійшлися на тому, аби зобразити «Мрію» і до малюнка додали вираз: «Немає нічого неможливого». Це як раз про нашу ідею і кінцевий вдалий результат. Завжди, коли хочеться реалізувати щось задумане, головне – розпочати, а далі все вийде. Це такий своєрідний девіз. Тепер в цьому підвальному приміщені облаштовано три кімнати для укриття, в яких створено комфортні умови, є також чай та кава», – розповів Максим Самойлов.

Фото:.М.Самойлов

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.