Морські порти Одещини отримають обладнання для ліквідації забруднень

Украина

Європейська агенція з безпеки мореплавства надасть спеціалізоване обладнання для ліквідації забруднень в акваторіях морських портів України. Про це повідомили в пресслужбі АМПУ.

23 березня між Адміністрацією морських портів України та Європейською агенцією з безпеки мореплавства у межах проєкту «Безпека мореплавства, безпека та захист морського середовища в регіонах Чорного та Каспійського морів» (BCSEA ІІ) підписано угоду про безоплатну передачу спеціалізованого обладнання для ліквідації забруднень в акваторіях морських портів. Підписання цієї угоди – результат перемовин, які тривали протягом 2022 року.

«Ми дуже вдячні Європейській агенції з безпеки мореплавства за підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю. Адже в нас одна ціль – запобігання потенційних ризиків екологічних катастроф, які можуть мати транскордонний вплив внаслідок забруднень акваторій морських портів. Надане обладнання для локалізації та ліквідації забруднень значно оновить та підсилить наші засоби для реагування на забруднення у Чорному морі», – наголосив під час підписання угоди заступник голови ДП «АМПУ» Андрій Крейтор.

У свою чергу директорка Європейської агенції з безпеки мореплавства Маїя Марковчич Костелац підкреслила важливість подальшої продуктивної співпраці з АМПУ в межах проєктів, які реалізуються агенцією.

Підписання угоди відбулося у головному офісі Європейської агенції з безпеки мореплавства у місті Лісабон. Українську делегацію очолював заступник голови з операційної діяльності ДП “АМПУ” Андрій Крейтор за участі начальника Одеської філії ДП “АМПУ” Максима Лапая та начальника відділу екологічного менеджменту апарату управління ДП “АМПУ” Владислава Долинського.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.