В порту «Южний» відбулась робоча зустріч з представниками Держпраці та Фонду соцстраху

Информ-панорама

На ДП «МТП «Южний» відбулася робоча зустріч портовиків із представниками Головного управління Держпраці в Одеській області та Южненського міського відділення Фонду соціального страхування України. Мова йшла про безпечну роботу з аграрною номенклатурою вантажів та профілактику травматизму в умовах воєнного стану. Про це 23 серпня повідомили в пресслужбі порту.

«Ми робимо все можливе задля створення умов для безпечної роботи наших працівників, – сказав на зустрічі директор ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник,– портовики постійно проходять навчання і перевірку знань з охорони праці, медогляди, різні види інструктажів. Для цього маємо спеціально облаштовані класи і необхідні тренажери. Охорона праці – це наш незмінний щоденний пріоритет».

Звертаючись до портовиків «Южного», заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління, начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Сергій Померанц зазначив, що фахівці Головного управління докладають особливих зусиль на проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, організації трудових відносин та надання консультацій у цей непростий для країни час.

В. о. начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку Олексій Мінін відповів на чисельні запитання портовиків і сказав, що кожен з них може в індивідуальному порядку звернутись до Головного управління Держпраці в Одеській області у зручний спосіб. Це може бути особисте звернення, в тому числі телефоном, електронне звернення або заявка, залишена у спеціальній формі на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua.

Підводячи підсумок робочої наради, в порту підкреслили, що навіть у випадку простою підприємства залишається жорсткий контроль за дотриманням вимог охорони праці. Більш того, за умов воєнного стану, вимоги посилюються.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В порту «Южний» відбулась робоча зустріч з представниками Держпраці та Фонду соцстраху

    1. Это не дым, а пылевая туча. На сайте есть материал, где эксперт объясняет это природное явление.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.