Южний затягнуло імлою: причини явища пояснив експерт

Информ-панорама

Хмара незрозумілого походження, що нависла над Одеською областю, зокрема і над Южним – це природне явище, яке не несе особливої ​​небезпеки. Хмара розтяглася від Миколаєва до Одеси. При цьому запах диму не відчувається. Пилова буря виникла і в Києві, і в інших регіонах України через перенесення повітряних мас з пиловими частками із Каспійської низовини та інших азіатських регіонів. Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань на своїй сторінці у Facebook. За словами експерта, наразі переважають південно-східні вітри, що спричинили транскордонне перенесення пилу, через що погіршилась видимість. Побачити локалізацію та переміщення пилу на територію України можна на карті забруднення повітря.

За розрахунками синоптиків, на покращення ситуації та очищення повітря можна розраховувати вже 23 серпня ввечері. Експерти попереджають, що частинки пилу можуть спричиняти подразнення слизових оболонок, чхання та кашель. Особливо це небезпечно для людей, які страждають на захворювання органів дихання, алергію та для людей похилого віку. Тому бажано обмежити перебування на відкритому повітрі, а також зачиняти вікна в оселях та частіше проводити вологе прибирання.

Фото: ілюстративне (автор – Артем Місютін).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.