Відвідуваність дитсадків в Южному повернулась на довоєнний рівень

Информ-панорама

Відвідуваність дошкільних навчальних закладів нашої громади повернулась на той рівень, який був до повномасштабної війни. Про це 23 жовтня прозвітував міський голова у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення.

«Дитячі садки працюють в штатному режимі. Кількість дітей, які відвідують дошкільні заклади нашої громади, збільшується. Наразі зафіксована відвідуваність у 61%, раніше ця цифра складала 55-57%. Ми вийшли на рівень довоєнного стану, це позитивна статистика і будемо надіятись, що так буде і в подальшому. Щодо шкіл, зараз учні перебувають на осінніх канікулах», – зазначив Володимир Новацький.

З 1 вересня 2022 року в нашій громаді почали роботу в очному форматі всі заклади дошкільної освіти. З вересня поточного року всі дитсадки перейшли на такий режим роботи: старші та середні групи – повний день з триразовим харчуванням; молодші – короткотривалі групи з дворазовим харчуванням (без денного сну). На сьогодні в дитсадках налічується 911 вихованців, але кількість дітлахів зменшилась, порівнюючи з минулим роком. Про це повідомила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька. В середньому садок відвідує 790 дітей, за кордоном сьогодні перебуває 119 наших вихованців. Одночасно з цим знайшли прихисток в Южненській ОТГ і відвідують дитсадки нашої громади 87 дітей з числа ВПО.

Серед важливих досягнень нашої громади в умовах воєнного стану – збереження всієї галузі закладів освіти. Наразі в нашій ОТГ функціонують сім дитсадків та шість шкіл, також є і позашкільні заклади. Всього з місцевого бюджету на ремонт укриттів для вихованців дитячих садків нашої громади за 2022 рік було витрачено – 11,3 млн гривень; на облаштування сховищ – 800 тисяч гривень. За кошти місцевого бюджету було закуплено вісім генераторів, це дозволило налагодити процес приготування їжі в дитсадках навіть в умовах постійних відключень електроенергії.

Фото: сторінка дитсадка №1 в Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.