В Южному пройде педконференція, де обговорюватимуться проблемні питання – мер Южного

Видео

Міський голова Володимир Новацький у своєму традиційному відеоозверненні на каналі южненського ТБ 25 серпня повідомив, що в цю п’ятницю в місті пройде щорічна педагогічна конференція (в онлайн форматі), на якій планується обговорити низку проблемних питань. Він також зазначив, що в понеділок, 29 серпня, має намір проінспектувати готовність укриттів, в яких під час повітряних тривог будуть перебувати діти та персонал навчальних закладів.

«Завтра в нас відбудеться педагогічна конференція, де ми обговоримо проблемні питання щодо навчання наших дітей, підведемо відповідні підсумки. В понеділок я планую здійснити обхід наших укриттів, закріплених за дитсадками та школами. Думаю, що це вже буде заключний етап, в цілому ми готові до роботи з 1 вересня. Хочу сказати, що збільшилась кількість вихованців в дошкільних закладах освіти, але в школах запланована кількість дітей залишається на тому ж рівні, що і декілька тижнів тому. Впевнений, що ситуація буде змінюватись», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.