Обмінники в Україні з 1 вересня запрацюють по-новому: в НБУ зробили заяву

Без рубрики

НБУ виставив нові вимоги до обмінників, які набудуть чинності вже з 1 вересня. Таким чином, до 31 серпня включно пункти обміну валюти мають обладнати приміщення системами технологічного відеоконтролю, щоб усі операції із купівлі-продажу валюти фіксувалися на камеру. Вимоги стосуються приміщень усіх небанківських фінансових установ та операторів поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, зазначили у НБУ. Встановити камери обмінники мали спочатку до 3 серпня, але потім цей термін через воєнний стан продовжили.

Крім того, серед інших вимог НБУ до обмінників – зобов’язати їх сплачувати податок на прибуток авансом у розмірі трьох мінімальних зарплат (на сьогодні це 19,5 тис. грн). Коли ця вимога почне реалізовуватись, то бюджет отримуватиме близько мільярда гривень на рік з усіх обмінників.

З 29 липня Нацбанк заборонив обмінникам розміщувати дані щодо курсів валют на вулицях. Всю інформацію щодо вартості валюти українці можуть отримати безпосередньо у касі, попросивши пред’явити відповідні документи. Після запровадження цієї заборони курс в обмінниках справді вирівнявся і став плюс-мінус однаковим скрізь.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.