миру 26 южне

В Южному три ОСББ можуть отримати кошти з бюджету на заходи з енергоефективності

Информ-панорама

Члени виконкому 14 лютого затвердили звіт за 2022 рік щодо виконання програми надання фінансової підтримки ОСББ, які стали учасникам програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». В нашому місті таких три багатоповерхівки: по проспекту Миру, 16 і 26; по вулиці Приморська, 13. Ці ОСББ можуть розраховувати на фінансову допомогу з місцевого бюджету на проведення ремонтних робіт, а левову частку їм компенсує держава. В будинках здійснюється капітальний ремонт огороджувальних конструкцій з їх утепленням та капітальний ремонт внутрішніх інженерних систем.

У звіті управління ЖКГ зазначається, що ОСББ «Приморська 13» влітку минулого року отримало лист від державної установи «Фонд енергоефективності» з повідомленням про схвалення заявки на верифікацію виконаних заходів з енергоефективності та часткове відшкодування вартості здійснених заходів (виплату гранту) у розмірі 50%.

ОСББ «Мирний» – 26» влітку також отримало такий лист, де повідомляється про відшкодування вартості робіт, що склало 70%. ОСББ «Кондомінімум 16» продовжує здійснювати заходи з енергоефективності, заявку на верифікацію виконаних заходів на даний час Фонду не надавало. Про це зазначається у звіті УЖКГ.

На жаль, фінансування міської програми у 2022 році за рахунок коштів місцевого бюджету не проводилось у зв’язку з обмеженнями на здійснення видатків з місцевого бюджету відповідно до постанови Кабміну №590.

южненська міська рада

В січні цього року ми детально розповідали про те, як одному з вказаних ОСББ вдалося стати учасником державної програми Фонду енергоефективності «Енергодім». Будинок по проспекту Миру, 26 увійшов в десятку ОСББ зі всієї України, які встигли подати заявку на участь та отримали схвалення від Фонду. Тепер, коли більша частина заходів виконана, керівництво цього ОСББ має на меті завершити запланований об’єм робіт. Перевага державної програми «Енергодім» полягає в тому, що більшу частку вартості будівельних робіт компенсує держава, менший відсоток – співвласники дому і місцевий бюджет. ОСББ по проспекту Миру, 26 в поточному році очікує від бюджету громади (в рамках міської програми фінпідтримки енергомодернізації будинків) відшкодування вартості робіт в розмірі 10%. Ці кошти є вкрай важливими, без них завершити фасадні роботи в будинку не вдасться. Детальніше читайте за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/panorama/v-iuzhnomu-osbb-provodyt-uteplennia-budynku-70-vytrat-kompensuie-derzhava/

миру 26 южне

миру 26 южне

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.