В Южному розпочався опалювальний сезон: першими тепло отримають будинки I мікрорайону

Городская хроника

В понеділок, 14 листопада, на КП «Южтеплокомуненерго» почали запуск котельні. Вже 15 листопада тепло подали в школи, дитячі садки та міську лікарню. В поліклініці виникли технічні проблеми, наразі їх вирішують і до вечора сьогоднішнього дня комунальники планують увімкнути опалення і в цьому медичному закладі. Як повідомили Yuzhny.info в управлінні житлово-комунального господарства Южненської міськради, станом на 13:00 теплоносій подали до систем житлових будинків першого мікрорайону, ввечері планується подавати в багатоповерхівки третього мікрорайону, тільки потім – четвертого, але в ті, які технічно будуть підготовлені, а це, зокрема, залежить і від роботи керівників ОСББ. Наразі суттєвих проблем щодо початку опалювального сезону в роботі «ЮТКЕ» немає, всі заходи проводяться в штатному режимі. Раніше заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий повідомляв нам, що до вихідних всі системи в місті мають вже запуститись і планується, що опалення буде в усіх домівках южненців.

Нагадаємо, 27 жовтня на засіданні виконкому був затверджений новий тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надаються  КП «Южтеплокомуненерго». Як пояснив Yuzhny.info директор комунального підприємства Ігор Чугунников, для КП «ЮТКЕ» треба було затвердити новий економічно обґрунтований тариф, аби підприємство могло розпочати новий опалювальний сезон. Ціна для населення на опалення залишиться незмінною (тариф буде той, що застосовувався станом на 24 лютого 2022 року), а заборгованість з різниці в тарифах покриватиме державний бюджет.

Фото: Артем Місютін.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.