Чи буде в Южному новорічна ялинка: в міськраді обговорили це питання

Информ-панорама

Наразі керівництво міст України ухвалює рішення щодо новорічних святкувань під час війни. Деякі регіони відмовляються від головних ялинок та святкової ілюмінації на підставі опитування мешканців, які проводять на сайтах міських рад. Так, в Сумах, Рівному, Чернігові, Івано-Франківську, Чернівцях, Ніжині на місцевому рівні вже прийняли рішення відмовитися від встановлення зелених красунь. Ми вирішили дізнатися, чи будуть цьогоріч на площі Перемоги в Южному монтувати головну ялинку міста, як це було з року в рік. Як повідомила Yuzhny.info 15 листопада начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Южненської міськради Надія Конопацька, попередньо, обговоривши це питання з міським головою Володимиром Новацьким, вирішено також в цілях безпеки та економії бюджетних коштів відмовитися від ялинки та ілюмінації.

Надія Дмитрівна зазначила, що остаточного рішення ще не прийнято, але на її думку, такий намір є більш доцільним в теперішній час в умовах воєнного стану в нашій країні. Адже для натовпу глядачів на відкритті ялинки у разі повітряної тривоги місця для всіх в найближчому укритті (в ПК «Дружба») може не вистачити. Крім того, треба не забувати, що загроза ракетних ударів зберігається і масові заходи на площі сьогодні є небезпечними, стосовно гірлянд – вони  потребують багато електроенергії, яку зараз витрачати недоречно.

За словами Надії Конопацької, замість традиційної 14-метрової штучної ялинки планується запропонувати южненцям і гостям міста альтернативу і прикрасити іграшками, які збереглися за минулі роки, живі ялинки біля Палацу культури «Дружба». До того ж, новорічну красуню встановлять в приміщенні ПК (паркетна зала), де планується провести декілька святкових заходів для малечі. Наразі в міськраді остаточно план новорічних заходів не затвердили, це питання ще обговорюється.

Нагадаємо, що минулого року монтаж головної ялинки міста розпочали 14 грудня. Святкове вбрання ялинки складалось з ілюмінації та кольорових куль. В 2021 році додатково було закуплено 80 нових іграшок. У середньому, щоб прикрасити головну ялинку Южного, потрібно було близько 500 куль. ЇЇ відкриття за традицією відбулось 19 грудня.

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Чи буде в Южному новорічна ялинка: в міськраді обговорили це питання

  1. Мое личное мнение можно было б поставить зі стрічками жовто блакитними и на верху тризуб вместо зірки.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.