В Южному затвердили новий тариф на опалення, але для населення вартість не зміниться

Городская хроника

В четвер, 27 жовтня, відбулось засідання виконавчого комітету Южненської міськради. Серед присутніх був Владислав Терещенко, він тепер виконує обов’язки керуючого справами міського виконкому. Нагадаємо, що раніше цю посаду займала Лариса Шегида, а от Владислав Олександрович в свій час обіймав посаду в силових структурах.

Владислав Терещенко Южненська міська рада

Засідання проходило під головуванням заступниці міського голови-начальниці фінансового управління Людмили Паскаль, так як Володимир Новацький в цей час знаходився на нараді в Одеській обласній військовій адміністрації. На порядок денний сьогоднішнього засідання було винесено більше 20 питань, серед яких – встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надаються  КП «Южтеплокомуненерго».

Як пояснив Yuzhny.info директор комунального підприємства Ігор Чугунников, для КП «ЮТКЕ» треба було затвердити новий економічно обґрунтований тариф, аби підприємство могло розпочати новий опалювальний сезон. Ціна для населення на опалення залишиться незмінною (тариф буде той, що застосовувався станом на 24 лютого 2022 року), а заборгованість з різниці в тарифах покриватиме державний бюджет.

«Попередній тариф, встановлений на підприємстві, діяв до 1 жовтня, ми мали затвердити новий, аби розпочати сезон 2022/2023. Крім того, нам треба було прийняти новий економічно обґрунтований тариф, щоб наше підприємство мало право в подальшому звернутися до держави для отримання компенсації з різниці тарифів. Адже для населення і бюджетних організацій буде діяти той тариф, який застосовувався до 24 лютого, тобто для людей нічого не зміниться. А от держава планує покривати різницю в тарифах. В нас був тариф 1 923 гривні, а прийняли сьогодні новий – 2 550 гривень.

Щодо початку нового опалювального сезону, точної дати ми назвати не можемо, бо це залежить від погодних умов. Ймовірно, що тепло почнемо подавати не раніше 7-10 листопада», – розповів Ігор Чугунников.

Ігор Чугунников ЮЖненська міська рада

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.