В ДТЕК розробляють точні графіки відключень світла на Одещині до весни

Украина

Російські окупанти продовжують руйнувати енергосистему України та наносять нові удари по електростанціям. Ситуація змінюється щосекунди, але зараз в ДТЕК сподіваються, що зможуть розробити систему цілодобових графіків. Відключати обіцяють по чергам не більше, ніж на чотири години. Якщо відключення триває довше – це може бути пов’язане з аварією. Про це на брифінгу розповів генеральний директор ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитро Григор’єв, переда УСІ. нагадаємо, що з 25 жовтня в Одеській області розпочали відключати електроенергію. Це пов’язано з тим, що ворог обстрілами завдав великої шкоди енергосистемі.

“У нас є відкритий діалог з військовою адміністрацією, Укренерго, Національною комісією для того, щоб в сьогоднішніх реаліях зробити все, що залежить від енергетиків, щоб електрика була. Треба, щоб всі відключення, які повинні бути, щоб збалансувати енергосистему України, були зрозумілі кожному клієнту. Зараз в Одеській області введені графіки обмеження електроспоживання і застосовані дві-три черги графіків аварійних відключень. Ми зробили графіки, щоб клієнт зрозумів, в якої черзі він знаходиться. Але цей графік не є зручним і досконалим. Ситуація погіршується, ворог продовжує наносити удари, щоб знищити систему постачання електроенергії– розповів Дмитро Григор’єв.

Також гендиректор ДТЕК прокоментував, чому багато хто з жителів Одещини стикнулися з тим, що замість обіцяних чотирьох годин залишився без світла, наприклад, на десять годин.

“Я сподіваюсь, що найближчий час ми зможемо отримувати прогноз з вечора, для того, щоб зрозуміти, що нам робити вночі. По-друге, ми відкорегуємо наші графіки. Я нагадую, що крім стабілізаційних графіків є ще і аварійні ситуації. Ми ще не всі припинили планові ремонтні роботи, – пояснив Григор’єв.

Також споживачів вкотре попросили економити ресурси у часи пік. Крім того, у графіки відключень можуть включити об’єкти критичної інфраструктури. По прогнозом енергетиків, у такому режимі відключень доведеться прожити орієнтовно до весни.

Фото: А.Місютин.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.