Фахівці ОПЗ відвідали фармацевтичне підприємство «ІнтерХім»

Украина

Фахівці управління інспекційної діяльності Південного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці в Одеській області спільно з представниками АТ «ОПЗ» минулого тижня провели тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці виробничого об’єкта ТДВ «ІнтерХім». Тема тренінгу: «Безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: вантажно-розвантажувальні роботи». Про це повідомили в пресслужбі заводу.

Перед початком тренінгу всі присутні пройшли вступний інструктаж та одягнули спецодяг, без якого перебування на майданчику забороняється. Першою перед учасниками тренінгу виступила заступник директора «ІнтерХім» Тетяна Щербакова. Вона зазначила важливість завдань, які стоять перед підприємством і ознайомила присутніх з тим, які методи їх вирішення застосовуються.

Далі слово взяв Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Денис Сіваченко.  В своїй доповіді він ознайомив присутніх зі станом безпеки праці на виробництві в одеському регіоні. Зазначив, які заходи вживаються з боку Управління Держслужби з питань праці в Одеській області для недопущення виникнення умов, що створюють значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави у воєнний час.

«Одеський припортовий завод на тренінгу щодо організації робіт підвищеної небезпеки представили начальник відділу технічного нагляду і діагностики підприємства Борис Ободовський, інженер – інспектор 1 категорії Юрій Ткачук, майстер ВТНіД Віктор Колесник.  Слід зазначити, що проведений захід складався з двох основних частин – теоретичної підготовки та практичної реалізації отриманих знань у обстановці реальної виробничої діяльності підприємства.  Враховуючі багатий практичний досвід щодо організації заходів з питань безпеки при навантаженні, розвантаженні та перевезенні вантажів, набутий фахівцями нашого підприємства, за пропозицією організаторів заняття доповідачем у теоретичній частині та ведучим тренером практичного етапу занять став представник АТ «ОПЗ» – начальник відділу технічного нагляду і діагностики підприємства Борис Ободовський», – розповіли в пресслужбі заводу.

Під час проведення другої, практичної частини тренінгу, учасники заходу відвідали складську зону підприємства «ІнтерХім». З учасниками заняття були ретельно розглянуті та проаналізовані практичні аспекти дотримання безпеки робіт при навантаженні, розвантаженні і перевезенні вантажів на навантажувачах. Зокрема, з присутніми імітували дії під час оголошення повітряної тривоги.

Після завершення основної програми тренінгу, учасники заходу були ознайомлені з організацією виробничого процесу фармацевтичного підприємства «ІнтерХім», основними видами діяльності якого є виробництво лікарських препаратів, синтез фармацевтичних субстанцій і наукові дослідження.

«Проведення тренінгів, науково – практичних семінарів, інших заходів, спрямованих на навчання й обмін досвідом серед представників підприємств, державних установ та організацій сьогодні – нагальна необхідність. Вже більше року ми працюємо в нелегких умовах воєнного стану. Ракетні атаки ворога, енергетичний тероризм країни-агресора, вимушена ротація професіоналів у трудових колективах, тощо, змушують знаходити нові рішення у питаннях забезпечення безпеки виробничої діяльності. Досвід, який був отриманий фахівцями АТ «ОПЗ» за останній час, – багатий. Ми завжди готові ділитися ним з колегами, адже цілі в нас єдині – Перемога, забезпечення безпечних умов праці та якнайскоріше повернення наших підприємств до мирної діяльності», – зазначив начальник ВТНіД АТ«ОПЗ» Борис Ободовський.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.