Порт «Южний» підбив підсумки роботи за перший місяць 2023 року

Информ-панорама

На ДП «МТП «Южний» у січні оброблено 77 100 тонн. Перевалка усіх номенклатур вантажів велася тільки до 24 лютого 2022 року. Із серпня, після відкриття «зернового коридору», державний стивідор обробляє шрот соняшниковий, ячмінь, пшеницю, кукурудзу, насіння, тощо.

За перший місяць 2023 року колектив підприємства завантажив три судна. Експорт склав 73 700 тонн: 66 900 тонн шроту та 6 800 тонн ячменю. Транзитні вантажі – 3 400 тонн. Про це 3 лютого повідомили в пресслужбі порту. Для порівняння, у січні 2022 року до причалів порту було пришвартовано 19 суден, оброблено 1 млн 310 тисяч тонн.

«За умови стабільного функціонування «зернового коридору» показники обробки вантажу можуть зростати. Мільйони людей потребують українське зерно, тому ми готові подолати усі випробування задля підтримки інших та заради відродження України. Будь-який виклик – це новий досвід та усвідомлення незламності українців», – зазначили на підприємстві.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.