В Южному школярі, граючи на музичних інструментах, зібрали на ЗСУ 40 тисяч гривень

Информ-панорама

Двоє учнів Артем та Андрій Баб’юки передали волонтерам чергову фінансову допомогу в розмірі 8 760 гривень. Гроші вони збирають, граючи на музичних інструментах: акордеоні та бубні. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла представниця волонтерського пункту «Соловейки» при четвертій школі Олена Ящук. Вона зазначила, що хлопці регулярно долучаються до різних зборів на ЗСУ і загальна сума, яку вони передали на потреби української армії, становить – 40 тисяч гривень.

«Хочу познайомити вас з учнями НВК імені В’ячеслава Чорновола Баб’юком Артемом та Баб’юком Андрієм. Хлопці з 14 жовтня 2022 року почали власний збір для ЗСУ, граючи на акордеоні та бубні. Артем та Андрій дуже щиро та віддано виконують відомі українські пісні та дарують гарний настрій усім перехожим. На рахунку хлопців вже дев’ять акцій по збору грошей на військо, а загальна сума, яку діти передали у різні волонтерські пункти, сягає 40 тисяч гривень. В наш волонтерський пункт «Соловейки» маленькі, але такі свідомі козаки, принесли 8 760 гривень. Справжні діти ПЕРЕМОГИ!» – написала Олена Ящук.

Раніше ми повідомляли, що школяр Андрій Баб’юк восени минулого року почав грати на акордеоні біля міського ринку, де зазвичай багатолюдно. В перші дні благодійної музичної акції южненці задонатили більше 11 тисяч гривень. Андрій та Артем мають на меті й надалі збирати пожертви на потреби українських військових, які боронять нашу країну від російської агресії.

Автор відео: Вікторія Сандюк.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному школярі, граючи на музичних інструментах, зібрали на ЗСУ 40 тисяч гривень

  1. Добра справа.Коли б всіх дітей України виховували українцями ,а не рабами раши,то війни б не було.Бо ми були б сильні та патріотичні і влада своя,а не та наволоч що є зараз.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.