В Южному школяр збирає донати для ЗСУ, граючи на акордеоні

Городская хроника

Ексдепутат та волонтерка Вікторія Сандюк на своїй сторінці у Facebook подякувала жителям нашої громади за їх фінансову підтримку у зборі коштів для ЗСУ. Вона розповіла, що школяр Андрій Баб’юк продовжує свій марафон, мета якого – зібрати пожертви на потреби українських військових, які боронять нашу країну від російської агресії. Хлопець ще восени почав грати на акордеоні біля міського ринку, де зазвичай багатолюдно. За два дні южненці задонатили більше десяти тисяч гривень.

«Дорогі наші мешканці, дуже вдячні Вам за допомогу! Андрійко Баб’юк продовжує марафон по збору коштів для легендарних ЗСУ, а саме для нашої 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Велика вдячність за допомогу викладачам школи мистецтв, а найбільше Івановій Ларисі Павлівні, яка надихає і навчає Андрійка. Пожертви за два дні склали 11 500 гривень, пізніше надам звіт!», – повідомила Вікторія Сандюк.

Автор відео і фото: Вікторія Сандюк.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.