В Україні змінять порядок реєстрації автомобілів: що потрібно знати

Без рубрики

З 14 грудня в Україні набирають чинності дві постанови Уряду, які вносять зміни до процедури реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Про це повідомили у МВС.

Перша зміна стосується дослідження транспортного засобу, яке проводить Експертна служба МВС. Воно виділяється за процедурою реєстрації в сервісному центрі МВС. Це не означає скасування. Тепер його потрібно проходити до звернення за послугою реєстрації та перереєстрації”, – поділився з українцями заступник голови ДСЦ МВС Володимир Баранець.

За його словами, це виокремлення дозволяє в майбутньому проводити реєстраційні дії через ТЗ онлайн за допомогою смартфонів або комп’ютерів — власника та покупця.

Крім того, алгоритм реєстрації ТЗ при купівлі-продажу транспорту тепер виглядає так: спочатку потрібно звернутися до Експертної служби МВС, там отримати висновок про МС. Після цього власник та покупець або їх представник мають звернутися до СЦ МВС та перереєструвати транспорт, що можна також зробити онлайн.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.