Від перенавантаження виходять з ладу вимикачі, рубильники, горять щитові – Одеська ОВА

Украина

Вчора, 7 грудня, у своєму вечірньому відеозверненні начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зазначив, що на добу буде ввімкнено електропостачання в Одесі та Одеському районі. Енергетиками ДТЕК було виконано включення побутових споживачів вказаних населених пунктів. Але, на жаль, енергосистема області не витримує навантаження. Про це 8 грудня повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської ОВА Антон Шалигайло, передає «Юг.Today».

«Нами проведена надзвичайна робота з відновлення енергосистеми міста, пошкодженої внаслідок ракетного удару. Але, на жаль, фіксуються випадки перевантаження мереж у зв’язку із чим виходять з ладу вимикачі, рубильники, автомати, наявні ситуації з горінням щитових та підстанцій», – повідомив Антон Шалигайло.

Як зазначив чиновник, про всі такі випадки енергетики та Одеська ОВА інформовані. Бригади енергетиків вже працюють над їх усуненням та повернуть електроенергію в максимально короткі строки.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.