Українцям за кордоном скасують плату за роумінг: скільки коштуватиме мобільний зв’язок Київстар та Vodafone

Без рубрики

Українським біженцям за кордоном скасують плату за роумінг на дзвінки в Україну. Таким чином, українці зможуть дзвонити своїм рідним додому за внутрішніми тарифами своїх мобільних операторів. Біженці з України зможуть користуватися мобільним зв’язком у країнах Європейського Союзу так само, якби вони перебували в Україні, а громадяни країн ЄС зможуть не платити за роумінг в Україні. Ця угода між міністрами європейських країн, які відповідають за комунікації, є абсолютно двосторонньою. Послуга “Роумінг як вдома” передбачатиме, що українці в Польщі та інших країнах ЄС зможуть дзвонити, писати SMS або користуватися мобільним інтернетом зі своїх номерів Київстар, Vodafone та інших операторів без зміни SIM-карток на європейські та без додаткової плати за роумінг.

Точної дати, коли саме ЄС запровадить безкоштовний роумінг для України, не називається, але це відбудеться ймовірно вже у 2023 році. Українські мобільні оператори у червні продовжили безкоштовний роумінг для своїх абонентів ще на три місяці. Наразі ця послуга більше не актуальна. Однак, близько 70 європейських мобільних операторів надають українцям безкоштовний роумінг на дзвінки в Україну.

Джерело: biz.today.ua

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.