В Южному труять собак: від рук догхантера цього разу загинув домашній песик

Информ-панорама

Щороку в осінньо-зимовий період в нашому місті невідомі труять собак у дворі по вулиці Приморська, 11. Цього разу отруту під час прогулянки з’їв домашній песик. 5 грудня після інциденту власниця тварини Ірина віднесла свого улюбленця на прізвисько Гоша до ветеринара, слабкого і без свідомості. На жаль, тварину не вдалося врятувати, песик помер. Про це Ірина написала на своїй сторінці в Instagram, аби попередити всіх власників домашніх тварин та зооволонтерів, які опікуються безпритульними собаками, що в місті продовжують орудувати догхантери.

«5 липня 2014 року я несла цю малечу в руках і плакала від щастя. 5 грудня 2022 року я несла його в руках слабкого і без свідомості. Вночі везла в клініку і по дорозі вмовляла не засинати і не залишати мене. Сьогодні я несла його в руках з клініки, але для того, щоб поховати. Мого собаку отруїли. Він з’їв отруту, яку розкладають для знищення вуличних собак, на прогулянці біля свого дому і на повідку. Він був такий безвинний, іноді навіть лякливий. Він був моїм другом всі ці вісім років. А тепер дома залишилась його порожня підстилка і спустошена я…», – написала Ірина, власниця собаки.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року було зафіксовано декілька випадків отруєння тварин по вулиці Приморська, 11. 4 листопада невідомий отруїв безпритульну собаку на прізвисько Дуня, врятувати тварину не вдалося, в муках вона померла в держветклініці. 5 листопада 2021 року з отруєнням знайшли ще одного песика. Обидві тварини були вчасно стерилізовані за міською програмою за бюджетні кошти.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.