Пенсіонери, які за кордоном, зможуть отримувати пенсію міжнародними переказами

Без рубрики

Українські пенсіонери, які отримували виплати готівкою у відділення “Укрпошти”, але зараз проживають за кордоном, матимуть змогу тепер отримувати пенсії через міжнародні перекази. Про це повідомили в Мінреінтеграції. Відтепер виплати можна буде отримувати у відділенні пошти за кордоном (за наявності технічної можливості в АТ “Укрпошта” здійснювати переказ коштів у країну перебування). Вказана категорія пенсіонерів за кордоном зможе відновити отримання пенсії шляхом надсилання заяви поштою в порядку, визначеному ПФУ.

Середня пенсія в Україні після березневої індексації складає 5 238 гривень. Найвищу пенсію отримують у Києві – 7 129 гривень, а найнижчу у Тернопільській області – 3 998 гривень. У квітні відбувся перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів, який стосувався близько 600 тисяч громадян. Підвищення було індивідуальним та залежало від кількох факторів:

  • страхового стажу людини (враховується додатковий стаж, якого набув пенсіонер, продовжуючи працювати після виходу на пенсію);
  • від співвідношення між зарплатою, яку отримує людина, і середньою зарплатою по країні (так званий коефіцієнт заробітку)

Джерело: 24tv.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Пенсіонери, які за кордоном, зможуть отримувати пенсію міжнародними переказами

  1. Покликали путіна і поховалися в європі.Чому на улюблену рашу не виїхали ?Адже там рай.

    1. Голова человеку дана что бы с ней дружить, а не шапку носить. Александровка ждёт своих больных!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.