В Южному продовжує роботу молодіжний центр: вхід вільний (фото)

Городская хроника

Молодіжний центр при церкві «Вефіль» по вулиці Будівельників 23, який відкрився близько місяця тому, продовжує свою роботу. Відвідувати його можуть всі бажаючі віком від 13 років, вхід вільний. Представник центру Станіслав Безродний регулярно на своїй сторінці в Facebook викладає фотозвіти та розповідає про те, як проходять зустрічі. Він запевняє, що в центрі для молоді кожен може знайти собі нових друзів та провести час з користю. Тут організовують кінопокази, розважальні заходи, квести. Центр приймає відвідувачів тричі на тиждень у вечірній час (понеділок, середа, субота, 18:00-20:00).

«У молодіжному центрі, як завжди, весело й затишно! В дружній атмосфері могли і поспілкуватися, і пограти, і … дещо новеньке дізнатися. Сьогодні (15 квітня) молодь була об’єднана в декілька груп, аби підготувати проект по методиці JAR на тему «Моє місто». Дякую за надані матеріали Сергію Серьогіну. Було досить цікаво подивитися на командну роботу та заслухати презентацію проектів. Презентація включала в себе, як молодь бачить, чим саме живе місто, що в ньому особливого, які там є перспективи. В кожному місті велика кількість будівель, які виконують своє призначення, і якщо вони не функціонують, це відображається на громаді. Наше життя також можна порівняти з будівлею – те, що ми будуємо, те і маємо. Хочемо, щоб дім був міцним і спроможнім перенести будь-які виклики, він повинен мати фундамент. А життєвий фундамент складається з цінностей, яких ми дотримуємось…», – Станіслав Безродний.

Фото: Станіслав Безродний.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному продовжує роботу молодіжний центр: вхід вільний (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.