В Южному рятувальники провели засідання з представниками ОСББ та УЖКГ

Информ-панорама

Відділом запобігання надзвичайним ситуаціям Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з  представниками южненського Центру первинної медико-санітарної допомоги 2 листопада в стінах Южненської міськради було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками управління житлово-комунального господарства та головами правлінь ОСББ на тему: “Навчання з питань пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги, поводження з вибухонебезпечними предметами та порядку дій у надзвичайних ситуаціях”. Про це повідомили у пресслужбі райуправління ДСНС.

Раніше ми повідомляли, що рятувальники провели також інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та дій під час виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів на КП «Южненський комунальний ринок». Фахівці ДСНС зауважують, що тільки безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що нещасного випадку не станеться, а знахідка буде знешкоджена без трагічних наслідків. Після проведених бесід, рятувальники роздали інформаційні листівки із правилами, яких необхідно обов’язково дотримуватися. 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.